جوانان خیــــــــر | tractorspor | جدیدتــــرین خبــــرهای تراکـتــــور | فوتبال | لطیفه ها* لطیفه ها * لطیفه ها * داستان *داستان* داستان* اطلاعات عمومی * اطلاعات عمومی * tag:http://jkh-ir.mihanblog.com 2018-08-17T01:25:46+01:00 mihanblog.com محمد نصرتی : تراکتورسازی بدون هوادارانش معنی و مفهومی ندارد 2012-08-26T13:45:34+01:00 2012-08-26T13:45:34+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1886 مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: اگر همین روال ادامه داشته باشد، معتقدم تراکتورسازی جزو تیم های مدعی لیگ امسال نخواهد بود. محمد نصرتی در گفتگو با خبرنگار شبکه ایران درخصوص شکست تراکتورسازی برابر ذوبآهن اظهارداشت: من قصد جسارت به هیچ تیمی یا شخصی ندارم. به نظرم ذوب آهن ضعیف ترین تیمی بود که من در تمام ادوار لیگ برتر دیده ام. واقعا تعجب می کنم چطور ما را بردند. اگرذوبی ها روی این تیم یا نفرات یا نکات روحی- روانی شان تجدیدنظر نکنند کاندیدای اول که هیچ، کاندیدای ماقبل اول سقوط خواهند مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: اگر همین روال ادامه داشته باشد، معتقدم تراکتورسازی جزو تیم های مدعی لیگ امسال نخواهد بود.

تاکسی تلفنی مهر آذربایجان

محمد نصرتی در گفتگو با خبرنگار شبکه ایران درخصوص شکست تراکتورسازی برابر ذوبآهن اظهارداشت: من قصد جسارت به هیچ تیمی یا شخصی ندارم. به نظرم ذوب آهن ضعیف ترین تیمی بود که من در تمام ادوار لیگ برتر دیده ام. واقعا تعجب می کنم چطور ما را بردند. اگرذوبی ها روی این تیم یا نفرات یا نکات روحی- روانی شان تجدیدنظر نکنند کاندیدای اول که هیچ، کاندیدای ماقبل اول سقوط خواهند بود.
 
وی به شرایط تیم تبریزی هم اشاره کرد: ما تنها بازی با راه آهن خیلی خوب بازی کردیم و مستحق کسب سه امتیاز آن دیدار بودیم. اگر همین روال ادامه داشته باشد و همین طوری بازی کنیم، معتقدم جزو مدعیان نخواهیم بود. اگر حمایت هواداران نباشد، تراکتور معنی و مفهومی ندارد. تماشاگران وهواداران برای همه تیم ها یاردوازدهم است اما برای تراکتورسازی یار۱۲،۱۳ و ۱۴ است! در بازی با نفت هواداران ۲۰ دقیقه تشویق نکردند و واقعا تیم تعطیل شد.
 
مدافع سابق پرسپولیس هم مثل اکثر اهالی فوتبال کیفیت داربی ۷۵ را بسیار پایین می داند: من نیمه اول داربی را دیدم و چون خودمان بازی داشتیم نتوانستم نیمه دوم را ببینم. به هر حال شرایط این بازی متفاوت است و دو تیم نمی خواهند با باخت سوژه دست کسی دهند. نیمه اول شرایط پرسپولیس بهتر بود و یک موقعیت خیلی خوب توسط قاضی هدر رفت.
 
نصرتی درخصوص سوالی مبنی بر اینکه آیا دلت برای حضور در این بازی تنگ شد، گفت: واقعا دلم تنگ شد. بالاخره داربی و اینکه می دانی قرار است مقابل دیدگان ۹۰ هزار نفر بازی کنی، حس خوبی دارد. در هر حال نتیجه بازی و کیفت آن برای هواداران دو تیم آزاردهنده بود ولی برای تراکتورسازی اصلا اینطور نبود و دو تیم امتیازات را تقسیم کردند. 
 
وی در پایان درباره دلیل بازی نکردنش اظهارداشت: من بازیکن حرفه ای هستم و تمریناتم را با جدیت انجام می دهم. فکر می کنم از این هفته تونی مرا در ترکیب قرار دهد. بالاخره یکی، دو بازی را به دلیل سرماخوردگی و مصدومیت از دست دادم و بعد از آن هم تیم در چند بازی نتیجه گرفت.

]]>
کار سخت تراکتورسازی تبریز مقابل صبای قم 2012-08-26T13:41:53+01:00 2012-08-26T13:41:53+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1885 تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته هفتم از رقابت های لیگ برتر پذیرای صبای قمی خواهد بود که همواره برای تراکتورسازی مشکل ساز بوده و به سختی به این تیم امتیاز داده است.     این دو تیم درحالی روز چهارشنبه این هفته رودرروی هم قرار می گیرند که در بازی خارج از خانه در هفته ششم نتیجه را به حریفان واگذار کردند.  تراکتورسازی تبریز که تا پایان هفته پنجم مقابل هیچ تیمی شکست را پذیرا نشده بود در هفته ششم و در خانه ذوب آهن و با ارایه یک بازی پراشتباه با نتیجه سه بر یک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته هفتم از رقابت های لیگ برتر پذیرای صبای قمی خواهد بود که همواره برای تراکتورسازی مشکل ساز بوده و به سختی به این تیم امتیاز داده است.
 
 
این دو تیم درحالی روز چهارشنبه این هفته رودرروی هم قرار می گیرند که در بازی خارج از خانه در هفته ششم نتیجه را به حریفان واگذار کردند. 
تراکتورسازی تبریز که تا پایان هفته پنجم مقابل هیچ تیمی شکست را پذیرا نشده بود در هفته ششم و در خانه ذوب آهن و با ارایه یک بازی پراشتباه با نتیجه سه بر یک شکست خورد و علاوه بر از دست دادن فرصت صدرنشینی در این هفته سه پله نیز در جدول رده بندی سقوط کرد. 
صبای قم نیز در خارج از خانه و مقابل صنعت نفت آبادان دو بر یک بازنده شد و این تیم نیز با سه پله سقوط در جدول رده بندی در جای ششم قرار گرفت. 
دو تیم در این هفته از رقابت ها هدف مشترکی را دنبال می کنند و در پی کسب هر سه امتیاز بازی و قرار گرفتن در بین تیم های مدعی هستند چرا که هر دو تیم این امکان را دارند تا با کسب سه امتیاز بازی و شکست تیم های صدرنشین در بالای جدول قرار گیرند. 
صبای قم در مصاف با تراکتورسازی تبریز به خط حمله خود تکیه دارد چرا که این تیم در شش بازی گذشته موفق به زدن ۱۱ گل به حریفان شده و پس از نفت تهران بهترین خط حمله را در اختیار دارد.
]]>
تراکتـــــــور - بازی خیرخواهانه دو تیم تراکتورسازی تبریز با هنرمندان واحد تبریز 2012-08-20T13:17:03+01:00 2012-08-20T13:17:03+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1884 بازی خیرخواهانه دو تیم تراکتورسازی تبریز با هنرمندان واحد تبریز  تیم تراکتورسازی تبریز به مصاف تیم هنرمندان واحد تبریز می رود.بازی خیرخواهانهسه شنبه 31 مرداد 1391تراکتورسازی - هنرمندان ایرانساعت 18 / یادگار امام تبریز به گزارش خبرنگار مهر ، دو تیم تراکتورسازی تبریز و هنرمندان واحد تبریز به منظور ابراز همدردی با زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی به مصاف یکدیگر می روند و در پایان عواید حاصل از این بازی دوستانه و خیرخواهانه به مردم زلزله زده استان اه بازی خیرخواهانه دو تیم تراکتورسازی تبریز با هنرمندان واحد تبریز
 تیم تراکتورسازی تبریز به مصاف تیم هنرمندان واحد تبریز می رود.

بازی خیرخواهانه
سه شنبه 31 مرداد 1391
تراکتورسازی - هنرمندان ایران
ساعت 18 / یادگار امام تبریز

به گزارش خبرنگار مهر ، دو تیم تراکتورسازی تبریز و هنرمندان واحد تبریز به منظور ابراز همدردی با زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی به مصاف یکدیگر می روند و در پایان عواید حاصل از این بازی دوستانه و خیرخواهانه به مردم زلزله زده استان اهدا خواهد شد.
 
این بازی خیرخواهانه روز سه شنبه 31 مرداد امسال راس ساعت 18 در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز برگزار خواهد شد. تبریز – خبرگزاری مهر

]]>
تراکتـــــــور - حاشیه های دیدار تراکتور و نفت آبادان/ هواداران و بازیکنان سیاه پوش تراکتور 2012-08-19T19:12:56+01:00 2012-08-19T19:12:56+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1880 دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی و نفت آبادان که با نتیجه 3 بر 2 به نفع تیم میزبان در ورزشگاه یادگار امام(سهند) به پایان رسید حاشیه های جالبی داشت. هواداران تراکتور سازی با پرچم ها و لباس های یک دست سیاه در ورزشگاه حاضر شدند و به مناسبت وقوع زلزله در بخش هایی از استان آذربایجان  شعارهای مرسوم در ماه محرم را سر دادند. هواداران یک صدا شعار "اهر، هریس، ورزقان، آرخاندایوخ هر زمان" سر دادند. بازیکنان تراکتورسازی در اقدامی جالب با لباس سیاه وارد زمین مسابقه شدند و با زلزله ز Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی و نفت آبادان که با نتیجه 3 بر 2 به نفع تیم میزبان در ورزشگاه یادگار امام(سهند) به پایان رسید حاشیه های جالبی داشت.

هواداران تراکتور سازی با پرچم ها و لباس های یک دست سیاه در ورزشگاه حاضر شدند و به مناسبت وقوع زلزله در بخش هایی از استان آذربایجان  شعارهای مرسوم در ماه محرم را سر دادند.

هواداران یک صدا شعار "اهر، هریس، ورزقان، آرخاندایوخ هر زمان" سر دادند.

بازیکنان تراکتورسازی در اقدامی جالب با لباس سیاه وارد زمین مسابقه شدند و با زلزله زدگان همدردی کردند.

]]>
تراکتـــــــور - اولیویرا: قلب من فولادی است 2012-08-19T19:09:09+01:00 2012-08-19T19:09:09+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1879 اولیویرا: قلب من فولادی است سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: بادی که در بازی‌های گذشته در ورزشگاه یادگار امام حاکم بود و تاثیر بر روند بازی تیم‌مان داشت خوشبختانه در این بازی نبود.  تونی اولیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی در نشست خبری بعد از بازی تیمش در برابر صنعت نفت آبادان گفت: جو تماشاگران در این بازی خوب بود و یاد کسانی که در زلزله از دست دادیم را گرامی داشتند و باعث شفای زخم این بیماران شدند. ما این بازی را بد شروع کردیم و متاسفانه در دقیقه اول گل دریافت کردیم. ولی عکس

اولیویرا: قلب من فولادی است


سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: بادی که در بازی‌های گذشته در ورزشگاه یادگار امام حاکم بود و تاثیر بر روند بازی تیم‌مان داشت خوشبختانه در این بازی نبود.


 تونی اولیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی در نشست خبری بعد از بازی تیمش در برابر صنعت نفت آبادان گفت: جو تماشاگران در این بازی خوب بود و یاد کسانی که در زلزله از دست دادیم را گرامی داشتند و باعث شفای زخم این بیماران شدند. ما این بازی را بد شروع کردیم و متاسفانه در دقیقه اول گل دریافت کردیم. ولی عکس العمل خوبی داشتیم و گل خورده را جبران کردیم که باعث شد انگیزه بیشتری برای پیروزی داشته باشیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران که از وی پرسید آیا استرس‌هایی که در زمان بازی دارید بر او تاثیر می گذارد؟ بیان کرد: قلب من فولادی است و این استرس‌ها در من تاثیری نمی‌گذارد و شغل سرمربی‌گری طوری است که نباید این استرس‌ها تاثیر بگذارد و اگر این استرس‌ها بر من تاثیرگذار بود الان سرمربی تیم نبودم.

]]>
تراکتـــــــور - کاستا: حریف مستحق برد بود 2012-08-19T19:07:51+01:00 2012-08-19T19:07:51+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1878 کاستا: حریف مستحق برد بود سرمربی صنعت نفت آبادان گفت:‌ فکر می‌کنم نشان دادیم که جایگاهی که الان در جدول رده بندی داریم شایسته ما نیست و می توانستیم بالاتر از این رده قرار بگیریم.  ژوزه آلبرتو کاستا در کنفرانس خبری پس از بازی صنعت نفت آبادان با تراکتورسازی تبریز گفت: شانس تا این جای کار با ما نبوده است و تراکتورسازی در این بازی مستحق پیروزی بود. به بازیکنانم افتخار می کنم که در برابر تراکتور به خوبی جنگیدند.در ادامه یکی از خبرنگاران از وی پرسید که فکر می‌کنید با این نتا

کاستا: حریف مستحق برد بود


سرمربی صنعت نفت آبادان گفت:‌ فکر می‌کنم نشان دادیم که جایگاهی که الان در جدول رده بندی داریم شایسته ما نیست و می توانستیم بالاتر از این رده قرار بگیریم.


 ژوزه آلبرتو کاستا در کنفرانس خبری پس از بازی صنعت نفت آبادان با تراکتورسازی تبریز گفت: شانس تا این جای کار با ما نبوده است و تراکتورسازی در این بازی مستحق پیروزی بود. به بازیکنانم افتخار می کنم که در برابر تراکتور به خوبی جنگیدند.

در ادامه یکی از خبرنگاران از وی پرسید که فکر می‌کنید با این نتایجی که گرفتید در این تیم می مانید یا نه؟ گفت: من تا ماه می سال 2013 سرمربی تیم صنعت نفت آبادان هستم. من دوست دارم تیمم خوب بازی کند که در فوتبال دو تیم درمقابل یکدیگر قرار می گیرند و سرمربی هر تیم می‌خواهد تیمش خوب بازی کند. این بازی با بازی قبلی‌مان که چهار گل دریافت کردیم متفاوت بود و تا آخرین لحظه جنگیدیم ولی در بازی قبلی‌مان دو گل را در عرض چند دقیقه دریافت کردیم و این دو گل بر روی روحیه ما تاثیر گذاشت.

]]>
تراكتورسازی با برتری مقابل نفت آبادان موقتا صدرنشین شد 2012-08-19T18:40:18+01:00 2012-08-19T18:40:18+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1883 تراكتورسازی با برتری مقابل نفت آبادان موقتا صدرنشین شددیدار تیم‌های تراكتورسازی با نفت‌ آبادان در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر با برتری 3 بر 2 تراكتورسازان به پایان یافت. به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های تراكتورسازی و نفت‌ آبادان كه از ساعت 19:40 در تبریز به مصاف یكدیگر رفته بودند در پایان به برتری 3 بر 2 تراكتورسازان انجامید. در این بازی سجاد مشكل‌پور (1) و روح الله عرب (63) برای نفت آبادان و فلاویو لوپز (11)، محمد ابراهیمی (26) و گل به خودی مدافع نفت (94)، برای تراكتورسازی گل زنی كردن تراكتورسازی با برتری مقابل نفت آبادان موقتا صدرنشین شد

دیدار تیم‌های تراكتورسازی با نفت‌ آبادان در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر با برتری 3 بر 2 تراكتورسازان به پایان یافت.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های تراكتورسازی و نفت‌ آبادان كه از ساعت 19:40 در تبریز به مصاف یكدیگر رفته بودند در پایان به برتری 3 بر 2 تراكتورسازان انجامید.

در این بازی سجاد مشكل‌پور (1) و روح الله عرب (63) برای نفت آبادان و فلاویو لوپز (11)، محمد ابراهیمی (26) و گل به خودی مدافع نفت (94)، برای تراكتورسازی گل زنی كردند.

این دیدار با حواشی‌ای نیز همراه بود كه از آن جمله می‌توان به سیاه پوش بودن تماشاگران تراكتورسازی برای همدردی با زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی و سر دادن شعارهایی در همین مزمون اشاره كرد.

همچنین دو تیم پیش از شروع بازی یك دقیقه سكوت كردند تا به درگذشتگان زلزله اخیر ادای احترام كرده باشند یكی از هواداران تراكتورسازی نیز درجریان بازی و پس از دریافت گل دوم تیمش دچار ایست قلبی شد و به بیمارستان انتقال یافت.

تراكتورسازی با این تساوی 11 امتیازی شد و موقتا به صدر جدول جدول صعود كرد. نفت آبادان هم با این شكست و با یك امتیاز، همچنان در رده هفدهم باقی ماند.

]]>
فوتبال برتر ؛ صدرنشینی تراکتور 2012-08-19T18:31:09+01:00 2012-08-19T18:31:09+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1881 فوتبال برتر ؛ صدرنشینی تراکتور تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بانتیجه سه بر 2 با عبور از سد تیم صنعت نفت آبادان به صدر جدول صعود کرد . رقابت تراکتورسازی تبریزبا صنعت نفت آبادان که در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس ، شامگاه امروز در حضور بیش از 45 هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام (ره ) تبریز برگزار شد ، در ابتدای این دیدار صنعت نفتی ها ثانیه های 20 بازی توسط سجاد مشکل پور به گلی زودهنگام دست یافتند ، تا تراکتورسازان عزادار در سوک زلزله زدگان آذ Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

فوتبال برتر ؛ صدرنشینی تراکتور

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بانتیجه سه بر 2 با عبور از سد تیم صنعت نفت
آبادان به صدر جدول صعود کرد .
رقابت تراکتورسازی تبریزبا صنعت نفت آبادان که در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس ، شامگاه امروز در حضور بیش از 45 هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام (ره ) تبریز برگزار شد ، در ابتدای این دیدار صنعت نفتی ها ثانیه های 20 بازی توسط سجاد مشکل
پور به گلی زودهنگام دست یافتند ، تا تراکتورسازان عزادار در سوک
زلزله زدگان آذربایجان شرقی بر شدت حملات خود بیافزایند .
این حملات پردامنه در دقایق 11 و 26 به ثمر نشست و تیم میزبان به
ترتیب توسط فلاویو لوپز و محمد ابراهیم زاده به گل دست یافت و نیمه
اول با نتیجه 2 بر یک به سود تراکتورسازان تبریز پایان یافت .
در نیمه دوم در دقیقه 63 صنعت نفت آبادان توسط روح الله عرب به گل تساوی دست یافت ،
ولی در آخرین دقایق تلف شده نبی الله باقری مدافع صنعت نفت آبادان در
بر اثر شدت فشار تراکتورسازان به اشتباه دروازه خود را گشود تا تیم میزبان صاحب برتری شود .
قضاوت این دیدار را علیرضا فغانی با کمک های رضا سخندان و مصطفی
فراهانی برعهده داشتند که قاضی میدان در طول این دیدار دوبار دست
به جیب شد و ابوذر رحیمی و مارکو سیمیچ از تیم صنعت نفت آبادان را
با کارت زرد جریمه کرد .
تراکتورسازی تبریز با این پیروزی 11 امتیازی شد و به صدر جدول صعود
کرد .

]]>
امید تراکتورسازی به صعود در جدول 2012-08-19T04:33:30+01:00 2012-08-19T04:33:30+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1877 امید تراکتورسازی به صعود در جدول - تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر در صورت برتری مقابل صنعت نفت آبادان می تواند تا صدر جدول رده بندی خود را بالا بکشد.  به گزارش روز شنبه ایرنا تراکتورسازی در حالی مقابل حریف این هفته خود قرار می گیرد که تیم های صبا، فجر سپاسی و نفت تهران که بالاتر از این تیم در جدول رده بندی قرار داشتند در روز نخست رقابت های این هفته نتیجه دلخواه را کسب نکردند. در روز گذشته صبا و فجر سپاسی با کسب مساوی ۱۰ امتیازی شدند و نف امید تراکتورسازی به صعود در جدول -

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر در صورت برتری مقابل صنعت نفت آبادان می تواند تا صدر جدول رده بندی خود را بالا بکشد. 

به گزارش روز شنبه ایرنا تراکتورسازی در حالی مقابل حریف این هفته خود قرار می گیرد که تیم های صبا، فجر سپاسی و نفت تهران که بالاتر از این تیم در جدول رده بندی قرار داشتند در روز نخست رقابت های این هفته نتیجه دلخواه را کسب نکردند.

در روز گذشته صبا و فجر سپاسی با کسب مساوی ۱۰ امتیازی شدند و نفت تهران به پیکان باخت و هشت امتیازی باقی ماند.

نتایج به دست آمده در بازی های روز گذشته این امکان را برای تراکتورسازی فراهم کرده تا با برتری در بازی پیش رو و رساندن جمع امتیازات خود به عدد ۱۱ خود را حداقل تا رده سوم جدول بالا بکشد و اگر این تیم کمی خوش شانس باشد می تواند صدر جدول را از سپاهان ۱۰ امتیازی که با سایپا بازی دارد، بگیرد.

]]>
سرمربی تراکتورسازی:با 10 مهاجم به مصاف صنعت نفت می رویم 2012-08-19T04:31:29+01:00 2012-08-19T04:31:29+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1876 سرمربی تراکتورسازی:با 10 مهاجم به مصاف صنعت نفت می رویم سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: در مصاف با صنعت نفت آبادان با 10 مهاجم و یک دروازه بان به میدان می رویم. تونی اولیویرا شنبه شب در کنفرانس خبری قبل از بازی در جمع خبرنگاران افزود: البته بازی با صنعت نفت یکی از سخت ترین بازی های تراکتورسازی خواهد بود و ما سعی خواهیم کرد با بهره گیری از تمامی بازیکنان به نتیجه دلخواه برسیم.وی بیان کرد: به بهترین شکل در میدان ظاهر خواهیم شد تا به اهداف از پیش تعیین شده تیم دست یابیم.اولیو

سرمربی تراکتورسازی:با 10 مهاجم به مصاف صنعت نفت می رویم


سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: در مصاف با صنعت نفت آبادان با 10 مهاجم و یک دروازه بان به میدان می رویم.


تونی اولیویرا شنبه شب در کنفرانس خبری قبل از بازی در جمع خبرنگاران افزود: البته بازی با صنعت نفت یکی از سخت ترین بازی های تراکتورسازی خواهد بود و ما سعی خواهیم کرد با بهره گیری از تمامی بازیکنان به نتیجه دلخواه برسیم.
وی بیان کرد: به بهترین شکل در میدان ظاهر خواهیم شد تا به اهداف از پیش تعیین شده تیم دست یابیم.
اولیویرا گفت: این یک واقعیت است که صنعت نفت پس از یک باخت سنگین در هفته چهارم مقابل تیم ما صف آرایی می کند و در بازی فردا به دنبال کسب نتیجه و فراموش کردن شکست تلخ هفته قبل خواهد بود و ما نیز بدون در نظر گرفتن نتایج هفته های گذشته این تیم و برای سه امتیاز به میدان می رویم.
وی افزود: سیدصالحی و آنسلمو در بازی فردا مصدوم هستند اما سایر بازیکنان در آمادگی خوبی به سر می برند و برای گرفتن نتیجه 90 دقیقه تلاش خواهند کرد و خواهند دوید.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته پنجم از رقابت های لیگ برتر فوتبال ساعت 19.40 فردا در ورزشگاه یادگار امام ره این شهر میزبان صنعت نفت آبادان خواهد بود.

]]>
اولیویرا: هواداران تراکتور برای حمایت از تیم و زلزله زدگان ، استادیوم را پر کنند 2012-08-19T04:29:42+01:00 2012-08-19T04:29:42+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1875 اولیویرا: هواداران تراکتور برای حمایت از تیم و زلزله زدگان ، استادیوم را پر کنند -    اولیویرا در نشست خبری و مصاحبه اختصاصی با خبرنگار سایت ، ابرازاتی بشرح ذیل انجام داد که خواندنش خالی از لطف نیست. در این نشست خبری مربی تیم تراکتورسازی ، اولیویرا ، در اپتدا با زلزله زدگان و همه ایرانیان احساس همدردی کرد و به خانواده های جانباختگان تسلیت گفت. اولیویرا: هواداران تراکتور برای حمایت از تیم و زلزله زدگان ، استادیوم را پر کنند

اولیویرا : از پرتغال نیامدم در مورد داوری نظر بدهم / در ایران نتیجه مهم تر از بازی زیباست

 

اولیویرا در نشست خبری و مصاحبه اختصاصی با خبرنگار سایت ، ابرازاتی بشرح ذیل انجام داد که خواندنش خالی از لطف نیست.

در این نشست خبری مربی تیم تراکتورسازی ، اولیویرا ، در اپتدا با زلزله زدگان و همه ایرانیان احساس همدردی کرد و به خانواده های جانباختگان تسلیت گفت.

]]>
پیش بازی تراکتورسازی ، نفت آبادان / زلزله زده ها با بحران زده ها 2012-08-19T04:27:48+01:00 2012-08-19T04:27:48+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1874 پیش بازی تراکتورسازی ، نفت آبادان / زلزله زده ها با بحران زده ها -     دیدار دو تیم تراکتور سازی وصنعت نفت آبادان از هفته پنجم لیگ برتر یکشنبه ۲۹ مرداد ماه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد . فضاوت این دیدار را آقایان علیرضا فغانی ، رضا سخندان ومصطفی فراهانی به عهده دارند. طبق برنامه اعلام شده در سایت فدراسیون فوتبال ساعت ایندیدار۱۹/۴۰ دقیقه تعیین شده است .

پیش بازی تراکتورسازی ، نفت آبادان / زلزله زده ها با بحران زده ها

 تراکتورسازی راه آهن

 

 دیدار دو تیم تراکتور سازی وصنعت نفت آبادان از هفته پنجم لیگ برتر یکشنبه ۲۹ مرداد ماه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد .

فضاوت این دیدار را آقایان علیرضا فغانی ، رضا سخندان ومصطفی فراهانی به عهده دارند.

طبق برنامه اعلام شده در سایت فدراسیون فوتبال ساعت ایندیدار۱۹/۴۰ دقیقه تعیین شده است .

]]>
باشگاه تراكتورسازی تبریزیك میلیارد ریال به زلزله زدگان كمك كرد 2012-08-16T05:14:09+01:00 2012-08-16T05:14:09+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1873 باشگاه تراكتورسازی تبریزیك میلیارد ریال به زلزله زدگان كمك كرد تبریز- باشگاه تراكتورسازی تبریز وبازیكنان تیم فوتبال این باشگاه یك میلیارد ریال به زلزله زدگان شهرستان های ورزقان، هریس و اهر كمك كردند.

باشگاه تراكتورسازی تبریزیك میلیارد ریال به زلزله زدگان كمك كرد

تبریز- باشگاه تراكتورسازی تبریز وبازیكنان تیم فوتبال این باشگاه یك میلیارد ریال به زلزله زدگان شهرستان های ورزقان، هریس و اهر كمك كردند.

باشگاه تراكتورسازی تبریزیك میلیارد ریال به زلزله زدگان كمك كرد

محمد حسین جعفری مدیرعامل این باشگاه كه صبح امروز در مناطق زلزله زده حضور یافته بود، گفت: باشگاه و بازیكنان تیم تراكتورسازی یك میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به آسیب دیدگان كمك خواهند كرد واین كمك ها از هفته آینده راهی این مناطق خواهد شد.

یادآور می شود بیشتر تیم های لیگ برتری و تیم های ورزشی و بازیكنان اسبق تیم های مختلف ورزشی در اقدامی نوع دوستانه به زلزله زدگان این مناطق كمك كرده و با آنها ابراز همدردی كردند.

تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز همچنین روز سه شنبه هفته آینده با تیم هنرمندان دیدار خیرخواهانه ای برگزار خواهد كرد و تمام عواید این بازی از محل بلیت فروشی به زلزله زدگان اختصاص خواهد یافت.

این بازی ساعت 18 روز یاد شده در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز انجام می شود.

]]>
پیام تسلیت حسین رضازاده به زلزله‌زدگان 2012-08-15T01:04:06+01:00 2012-08-15T01:04:06+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1872                          پیام تسلیت حسین رضازاده به زلزله‌زدگان رئیس فدراسیون وزنه‌برداری به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی مصیت وارده را تسلیت گفت. حسین رضازاده ضمن عرض تسلیت به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی و ابراز همدردی با خانواده‌های قربانیان و بازماندگان در این خصوص در گفت و گویی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت
                         پیام تسلیت حسین رضازاده به زلزله‌زدگان

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی مصیت وارده را تسلیت گفت.

پیام تسلیت حسین رضازاده به زلزله‌زدگان

حسین رضازاده ضمن عرض تسلیت به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی و ابراز همدردی با خانواده‌های قربانیان و بازماندگان در این خصوص در گفت و گویی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: هر کاری از دستم برآید دریغ نکرده و حاضرم به به زلزله‌زدگان این استان به هر نحو ممکن کمک کنم.

وی ادامه داد: با اطلاع از دوستانم در جمعیت هلال احمر، وضعیت کمک رسانی به خوبی پیش می‌رود.

رضازاده تأکید کرد: قرار است شنبه آینده راهی مناطق زلزله زده شده تا از نزدیک از این مناطق بازدید کرده و با مردم این منطقه همراه و همدل شوم.

]]>
تراکتورسازان در مقابل نفت با لباس سیاه به میدان خواهند رفت 2012-08-15T00:51:09+01:00 2012-08-15T00:51:09+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1871               تراکتورسازان در مقابل نفت با لباس سیاه به میدان خواهند رفت به گزارش سایت خبری-تحلیلی باشگاه تراکتورسازی ، تراکتورسازان روز یکشنبه در مقابل تیم نفت آبادان با لباس سیاه به میدان خواهند رفت. تیم تراکتورسازی که در رنگ های لباس خود رنگ سیاه ندارد به دلیل حادثه اخیر که در چند شهر استان به وجود آمد سیاه پوش می شود و در مقابل تیم نفت آبادان با لباس سیاه رنگ وارد میدان خواهد شد. باشگاه تراکتورسازی برای ابراز همدردی بیشت               تراکتورسازان در مقابل نفت با لباس سیاه به میدان خواهند رفت

به گزارش سایت خبری-تحلیلی باشگاه تراکتورسازی ، تراکتورسازان روز یکشنبه در مقابل تیم نفت آبادان با لباس سیاه به میدان خواهند رفت.

تیم تراکتورسازی که در رنگ های لباس خود رنگ سیاه ندارد به دلیل حادثه اخیر که در چند شهر استان به وجود آمد سیاه پوش می شود و در مقابل تیم نفت آبادان با لباس سیاه رنگ وارد میدان خواهد شد.

باشگاه تراکتورسازی برای ابراز همدردی بیشتر با مصیبت زدگان استان که تراکتور تیم محبوب آنان بوده و اهالی این مناطق نیز از هواداران متعصب باشگاه بودند رنگ سیاه را برای بازی روز یکشنبه انتخاب کرد.

همچنین امید است هواداران با حضور یکصد هزار نفر خود و با پوشیدن لباس سیاه با هم استانی های خود ابراز همدردی کنند.

]]>
آذربایجان؛ ۲۰ ساعت پس از زلزله/فیلم 2012-08-13T08:16:57+01:00 2012-08-13T08:16:57+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1870 آذربایجان؛ ۲۰ ساعت پس از زلزله/فیلم  حوادث - شمار قربانیان زلزله 6.2 ریشتری آذربایجان شرقی نزدیک به 300 نفر رسید این درحالی است که 2600 تن نیز مصدوم شده اند

آذربایجان؛ ۲۰ ساعت پس از زلزله/فیلم 

حوادث - شمار قربانیان زلزله 6.2 ریشتری آذربایجان شرقی نزدیک به 300 نفر رسید این درحالی است که 2600 تن نیز مصدوم شده اند

آذربایجان؛ ۲۰ ساعت پس از زلزله/فیلم

]]>
نصرتی: همراه با بازیکنان تراکتور به مناطق زلزله‌زده می‌رویم 2012-08-13T08:13:21+01:00 2012-08-13T08:13:21+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1869 نصرتی: همراه با بازیکنان تراکتور به مناطق زلزله‌زده می‌رویم / هیچ‌کس نمی‌تواند خودش را جای داغ‌دیده‌ها بگذارد واقعاً اتفاق تلخی بود و من باید به بازمانده‌های آنهایی که در این زلزله کشته شدند تسلیت بگویم.  محمد نصرتی، مدافع سرشناس تیم فوتبال تراکتورسازی از حضور بازیکنان این تیم در مناطق زلزله‌زده و همدردی با زلزله‌زدگان خبر می‌دهد. نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گل، در خصوص اتفاق تلخی که در برخی از روستاهای آذربایجان شرقی رخ داد، می‌گوید: «واقعاً اتفاق تلخی بود و من باید به ب نصرتی: همراه با بازیکنان تراکتور به مناطق زلزله‌زده می‌رویم / هیچ‌کس نمی‌تواند خودش را جای داغ‌دیده‌ها بگذارد

واقعاً اتفاق تلخی بود و من باید به بازمانده‌های آنهایی که در این زلزله کشته شدند تسلیت بگویم.

 محمد نصرتی، مدافع سرشناس تیم فوتبال تراکتورسازی از حضور بازیکنان این تیم در مناطق زلزله‌زده و همدردی با زلزله‌زدگان خبر می‌دهد.

نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گل، در خصوص اتفاق تلخی که در برخی از روستاهای آذربایجان شرقی رخ داد، می‌گوید: «واقعاً اتفاق تلخی بود و من باید به بازمانده‌های آنهایی که در این زلزله کشته شدند تسلیت بگویم. هیچ‌کس نمی‌تواند خودش را جای خانواده‌های داغ‌دیده بگذارد و برای هیچ‌کس قابل تحمل نیست که عزیزان و افراد خانواده‌اش زیر آوار بمانند. تحمل این مصیبت واقعاً سخت است ولی امیدوارم همه مردم ایران در کنار این مردم زلزله‌زده باشند.»

نصرتی در ادامه می‌گوید: «آن‌طور که در رسانه‌ها اعلام شده است درحال‌حاضر زلزله‌زده‌ها بیشتر از هر چیزی به آب، غذا، پتو و ... احتیاج دارند و امیدوارم کمک‌های اولیه خیلی زود به آنها برسد و مشکلی نداشته باشند. ما هم قرار است جمع شویم و برای همدردی با مردم زلزله‌زده به این مناطق برویم و اگر کمکی از دستمان بر بیاید به هیچ ‌عنوان دریغ نخواهیم کرد.» سایت گل

]]>
صدا و سیما باز هم شکست خورد 2012-08-13T08:05:39+01:00 2012-08-13T08:05:39+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1868   صدا و سیما باز هم شکست خورد «صدا و سیما در جریان مسابقات المپیک، با قطع برنامه‌های عادی خود برخی از مسابقات را پخش مستقیم می‌کرد. آیا زلزله شمال غرب کشور به اندازه فلان مسابقه تکواندو یا کشتی و پینک پنگ خارجی ارزش خبری نداشت تا لحظه به لحظه از آن اطلاع رسانی کند؟» به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عصر ایران با درج مطلب فوق، در گزارشی انتقادی درباره بی‌‌تفاوتی صدا و سیما نسبت به پوشش خبری زمین لرزه شدید شمال غرب كشور آورده است: «روز گذشته خبر زلزله شدید و پ   صدا و سیما باز هم شکست خورد

«صدا و سیما در جریان مسابقات المپیک، با قطع برنامه‌های عادی خود برخی از مسابقات را پخش مستقیم می‌کرد. آیا زلزله شمال غرب کشور به اندازه فلان مسابقه تکواندو یا کشتی و پینک پنگ خارجی ارزش خبری نداشت تا لحظه به لحظه از آن اطلاع رسانی کند؟»

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عصر ایران با درج مطلب فوق، در گزارشی انتقادی درباره بی‌‌تفاوتی صدا و سیما نسبت به پوشش خبری زمین لرزه شدید شمال غرب كشور آورده است: «روز گذشته خبر زلزله شدید و پرتلفات در شمال غرب کشور به سرعت برق و باد در خبرگزاری‌ها، سایت‌های خبری و شبکه‌های مجازی چرخید و یک ساعتی طول نکشید که این خبر حتی به صدر اخبار برخی شبکه‌های ماهواره‌ای تبدیل شد، اما تا زمانی که این خبر به حدی از اهمیت برسد که شایسته زیر نویس‌های شبکه خبر و دیگر شبکه‌های داخلی که از بودجه بیت‌المال همین مردمی که زیر آوار مانده یا کشته شده بودند برسد، ساعت‌ها زمان طی شد!

واقعیت این است که نگارنده هر چه با خود می‌اندیشد، رفتارها و سلوک صدا و سیما در این فقره را درک نمی‌کند و متوجه نمی‌شود كه چرا وقتی حادثه‌ای در ابعاد زلزله شدید در آذربایجان شرقی و استان‌های همجوار به وقوع می‌پیوندد که صدها کشته و هزاران زخمی دارد، به قول معروف " کک صدا و سیما هم نمی‌گزد؟ "

آیا این توهین به همه مردم نیست؟ طرفه آنکه در همان شبی که صدا و سیما حتی به خود زحمت نداد یک شبکه تلویزیونی خود را به پوشش خبری لحظه به لحظه زلزله آذربایجان شرقی اختصاص دهد، در خبرهای برگزیده شده برای بخش‌های مختلف خبری حتی خبر تصادف یک کامیون با یک دوچرخه سوار در آلمان که منجر به مرگ یک تن و زخمی شدن سه تن دیگر شده بود و واژگون شدن اتوبوس در هند به یک دره و اخبار "بسیار بسیار مهم " اعتراض چند شهروند آمریکایی به وضعیت اقتصادی به طور خاص و با آب و تاب پوشش داده می‌شد.

ولی مردم ایران در همان شب نباید متوجه می‌شدند که در سرزمین‌شان در همان لحظه صدها و شاید هزاران نفر در اثر حادثه زلزله کشته، زخمی شده و یا زیر آوار منتظر رسیدن یک دست یاریگر هستند.

واقعا صدا و سیمای ما چه زمانی از حالت یک بوقچی تبلیغاتی خارج شده و وقتی در سال هزاران میلیارد تومان از بودجه عمومی این ملت می‌مکد، واقعا شایسته عنوان " ملی" و متعلق به همه مردم خواهد شد؟»

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

]]>
"خنده بازار" سیما در میانه مصیبت زلزله زدگان! 2012-08-13T07:47:19+01:00 2012-08-13T07:47:19+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1867 "خنده بازار" سیما در میانه مصیبت زلزله زدگان! در حالی که مردم ایران عزادار زلزله مرگبار شمال غرب کشور هستند و در اکثر شهرها ، مردم در تکاپوی کمک به هموطنان زلزله زده اند و از جمله در سراسر کشور مقابل مراکز انتقال خون صف کشیده اند تا با اهدای خون خود ، جان مجروحان فاجعه را نجات دهند ، صدا و سیما ، در اقدامی عجیب ، همانند روزهای عادی ، اقدام به پخش برنامه طنز "خنده بازار" کرد!تأخیر در اطلاع رسانی ، خبرهای ناقص و عدم پوشش لحظه به لحظه رویدادهای مربوط به زلزله آذربایجان شرقی ، از روز "خنده بازار" سیما در میانه مصیبت زلزله زدگان!

در حالی که مردم ایران عزادار زلزله مرگبار شمال غرب کشور هستند و در اکثر شهرها ، مردم در تکاپوی کمک به هموطنان زلزله زده اند و از جمله در سراسر کشور مقابل مراکز انتقال خون صف کشیده اند تا با اهدای خون خود ، جان مجروحان فاجعه را نجات دهند ، صدا و سیما ، در اقدامی عجیب ، همانند روزهای عادی ، اقدام به پخش برنامه طنز "خنده بازار" کرد!

خنده بازارزلزله

تأخیر در اطلاع رسانی ، خبرهای ناقص و عدم پوشش لحظه به لحظه رویدادهای مربوط به زلزله آذربایجان شرقی ، از روز گذشته انتقادات بسیاری را از سوی مردم و برخی نمایندگان مجلس ، متوجه صدا و سیما کرده بود.
با این حال ، سیما به جای اصلاح رویکرد خود در این قبیل موارد ، بدونه توجه اخلاقی و عرفی به این که مردم شمال غرب کشور داغدار و آواره شده اند و مردم سایر نقاط کشور نیز عزادار و  شریک درد هموطنان شان هستند ، اقدام به پخش خنده بازار کرد تا نشان دهد که گویا خبرها ، خیلی دیر به جام جم می  رسند و الا مگر می شود ، مرگ دلخراش صدها هموطن و عزای میلیون ها ایرانی را دید و به جای همدردی و کمک ، خود را به بی خیالی زد و خنده بازار پخش کرد؟!

راستی کسانی عزیزانشان را در زلزله از دست داده اند ، وقتی در تلویزیون کشورشان ، به جای آن که صدای کمک خواهی و تصویر مشکلاتشان را ببینند ، آواز و موسیقی و خنده بازار می بینند ، چه حالی به ایشان دست می دهد؟ آیا تلویزیونی که همیشه غم از سر و رویش می بارد ، نمی توانست این دو روز را به احترام زلزله زدگان ، دندان روی جگر بگذارد و بی خیال شاد کردن ملت(!) و نمک پاشیدن بر زخم مصیبت دیدگان شود؟!
عصرایران

]]>
تسلیت مهدی رحمتی به همشهریانش 2012-08-13T05:25:56+01:00 2012-08-13T05:25:56+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1866 تسلیت مهدی رحمتی به همشهریانش مهدی رحمتی گفت: همشهریان عزیز خبر زلزله را شنیدم و خیلی ناراحت شدم. احساسم را از این فاجعه با هیچ دل و زبانی نمی‌توانم بیان کنم اما وظیفه خود می‌دانم که این فاجعه عمیق را به همزبانان عزیزم تسلیت بگویم و خود را در این مصیبت بزرگ شریک می‌دانم و از خداوند برای مردم آذربایجان صبر و تحمل می‌خواهم. تسلیت مهدی رحمتی به همشهریانش

مهدی رحمتی گفت: همشهریان عزیز خبر زلزله را شنیدم و خیلی ناراحت شدم. احساسم را از این فاجعه با هیچ دل و زبانی نمی‌توانم بیان کنم اما وظیفه خود می‌دانم که این فاجعه عمیق را به همزبانان عزیزم تسلیت بگویم و خود را در این مصیبت بزرگ شریک می‌دانم و از خداوند برای مردم آذربایجان صبر و تحمل می‌خواهم.

]]>
پیام تسلیت بازیکن تیم ملی و تراکتورسازی به مردم زلزله زده آذربایجان شرقی 2012-08-13T05:22:13+01:00 2012-08-13T05:22:13+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1865 محمد ابراهیمی عنوان کرد: پیام تسلیت بازیکن تیم ملی و تراکتورسازی به مردم زلزله زده آذربایجان شرقی محمد ابراهیمی از جمله بازیکنانی است که در اردوی تیم ملی در مجارستان حضور دارد. این بازیکن که تعصب زیادی به تراکتور و هوادارانش دارد پس از شنیدن خبر وقوع زلزله در استان آذربایجان شرقی به شدت ناراحت شد و در گفتگویی به خبرنگار ورزشی نصر گفت: متاسفانه من هم امروز از این موضوع با خبر شدم.وی افزود: اصلا انتظار شنیدن این خبر را نداشتم و از شنیدن این خبر شوکه شدم و خیلی ناراحتم که چنین ات محمد ابراهیمی عنوان کرد:

پیام تسلیت بازیکن تیم ملی و تراکتورسازی به مردم زلزله زده آذربایجان شرقی

محمد ابراهیمی از جمله بازیکنانی است که در اردوی تیم ملی در مجارستان حضور دارد. این بازیکن که تعصب زیادی به تراکتور و هوادارانش دارد پس از شنیدن خبر وقوع زلزله در استان آذربایجان شرقی به شدت ناراحت شد و در گفتگویی به خبرنگار ورزشی نصر گفت: متاسفانه من هم امروز از این موضوع با خبر شدم.
وی افزود: اصلا انتظار شنیدن این خبر را نداشتم و از شنیدن این خبر شوکه شدم و خیلی ناراحتم که چنین اتفاقی برای مردم خوب آذربایجان رخ داده است. اینان مردمانی با مهر و محبت برای ما بودند و برایم شنیدن چنین خبری سخت بود.
ابراهیمی ادامه داد: من با هیچ زبانی نمی توانم احساسم را به مردم آذربایجان برسانم و عمق این فاجعه به حدی است که دل هر انسانی را غمگین می کند. من این مصیبت وارده را با مردم عزیم تسلیت می گویم و خود را در این مصیبت بزرگ شریک می دانم و از خداوند برای مردم آذربایجان صبر و تحمل می خواهم.
وی در خصوص اردوی تیم ملی خاطرنشان کرد: اردو تیم ملی با کیفیت خوبی در حال برگزاریست و همه بازیکنان به تمرینات منظم می پردازند و امیدواریم بتوانیم به هماهنگی های لازم برسیم و با تیم ملی موفق شویم.
بازیکن تراکتور در خصوص دیدار هفته آینده تیم مقابل نفت تصریح کرد: تراکتور این هفته یک بازی سخت مقابل نفت دارد ولی ما همه تلامان را خواهیم کرد که تمامی امتیازات را نسیب تیم خود کنیم. آنچه الان بیش از هر چیزی ذهنم را درگیر کرده است زلزله رخ داده در آذربایجان شرقی است و پذیرش این اتفاق ناگوار برایم سخت است.  نصرنیوز

]]>
تراکتـــور - دایی: ما میهمان تراکتورسازی هستیم/بازیکن مصدوم و محروم نداریم 2012-08-06T00:17:16+01:00 2012-08-06T00:17:16+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1864 دایی: ما میهمان تراکتورسازی هستیم/بازیکن مصدوم و محروم نداریمسرمربی راه آهن تهران معتقد است با توجه به تغییر مکان بازی با تراکتورسازی در دیدار فردا آنها میهمان هستند. به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار فردا برابر تراکتورسازی گفت: بازی خیلی سختی است. تراکتور تیم بزرگی است و
دایی: ما میهمان تراکتورسازی هستیم/بازیکن مصدوم و محروم نداریم

سرمربی راه آهن تهران معتقد است با توجه به تغییر مکان بازی با تراکتورسازی در دیدار فردا آنها میهمان هستند.

خبرگزاری فارس: دایی: ما میهمان تراکتورسازی هستیم/بازیکن مصدوم و محروم نداریم


به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار فردا برابر تراکتورسازی گفت: بازی خیلی سختی است. تراکتور تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی در این تیم حضور دارند. آنها سال گذشته نایب قهرمان شدند و قصد دارند امسال نیز عملکرد خوبی از خود ارائه کنند. تراکتوری‌ها تاکنون شرایط تیم سال قبل را نداشتند اما آنها تیم بزرگی هستند و مطمئنا برابر آنها کار آسانی در پیش نداریم.

]]>
تراکتـــور - نصرتی و سید صالحی دیدار با راه آهن را از دست دادند . 2012-08-05T00:20:36+01:00 2012-08-05T00:20:36+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1863 نصرتی و سید صالحی دیدار با راه آهن را از دست دادند .محمد نصرتی کاپیتان سابق تراکتور که پس از یک فصل ناموفق و پرحاشیه به تیم شهر خود بازگشت هر روز با بدشانسی جدیدی روبرو می شود و اینبار پس از رهایی از آنفولانزا در تمرین دیروز با مصدومیت از ناحیه مچ پای چپ مواجه شد و دیدار با راه آهن را از دست داد تا دوباره برای رسیدن به ترکیب مبارزه با رقیبان را از نوع شروع کند و این درحالی بود که نصرتی در دیدار با راه آهن به احتمال 90 درصد قرار بود فیکس باشد . سید صالحی که امروز در تمرین حضور نداشت از نصرتی و سید صالحی دیدار با راه آهن را از دست دادند .

محمد نصرتی کاپیتان سابق تراکتور که پس از یک فصل ناموفق و پرحاشیه به تیم شهر خود بازگشت هر روز با بدشانسی جدیدی روبرو می شود و اینبار پس از رهایی از آنفولانزا در تمرین دیروز با مصدومیت از ناحیه مچ پای چپ مواجه شد و دیدار با راه آهن را از دست داد تا دوباره برای رسیدن به ترکیب مبارزه با رقیبان را از نوع شروع کند و این درحالی بود که نصرتی در دیدار با راه آهن به احتمال 90 درصد قرار بود فیکس باشد .

سید صالحی که امروز در تمرین حضور نداشت از وضعیت وی جویا شدیم که این بازیکن نیز به دلیل مصدومیت در دیدار با مس توسط دکتر ثابت از تمرینات گروهی منع شده و این بازیکن نیز به دیدار با راه آهن نخواهد رسید .

]]>
دانلود آهنگ جدید و زیبای گل گل با صدای محمد رضا رحیم پور 2012-08-05T00:13:10+01:00 2012-08-05T00:13:10+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1862 دانلود آهنگ جدید و زیبای گل گل با صدای محمد رضا رحیم پور دوستان برای دانلود کلیک کنیدکد آهنگ پیشواز همراه اول 30362
دانلود آهنگ جدید و زیبای گل گل با صدای محمد رضا رحیم پور

دوستان برای دانلود کلیک کنید

کد آهنگ پیشواز همراه اول 30362

]]>
تراکتـــور - گل نزدم ، چون تا حالا توپی به من نرسیده / گل مس کرمان هم نا حق بود 2012-08-04T04:02:31+01:00 2012-08-04T04:02:31+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1861 گل نزدم ، چون تا حالا توپی به من نرسیده / گل مس کرمان هم نا حق بود   اگر پنالتی ما ناحق بود گل مس کرمان هم ناحق بود چون ضربهی ایستگاهی آنها با اشتباه داور بدست آمد و اصلا بازیکن ما خطایی روی بازیکن حریف مرتکب نشد." سید مهدی سید صالحی مهاجم بلند قامت تراکتور معتقد است که هنوز این تیم به شرایط آرمانی نرسیده و نیاز به زمان دارد. سید صالحی در گفت و گو با خبرنگار گل در پاسخ به این سوال که چرا تراکتور در این سه بازی در حد انتظار ظاهر نشده میگوید : "تیم ما هنوز به شرایط آرمانی گل نزدم ، چون تا حالا توپی به من نرسیده / گل مس کرمان هم نا حق بود

 

اگر پنالتی ما ناحق بود گل مس کرمان هم ناحق بود چون ضربهی ایستگاهی آنها با اشتباه داور بدست آمد و اصلا بازیکن ما خطایی روی بازیکن حریف مرتکب نشد."

 سید مهدی سید صالحی مهاجم بلند قامت تراکتور معتقد است که هنوز این تیم به شرایط آرمانی نرسیده و نیاز به زمان دارد. سید صالحی در گفت و گو با خبرنگار گل در پاسخ به این سوال که چرا تراکتور در این سه بازی در حد انتظار ظاهر نشده میگوید : "تیم ما هنوز به شرایط آرمانی نرسیده و به دلیل تغییراتی که در بین بازیکنان و همچنین کادر فنی بوجود آمده نیاز به زمانم داریم.

  با این حال من معتقدم مقابل مس بد کار نکردیم خصوصا در نیمه دوم." سید صالحی در مورد ضربهی پنالتی که به نا حق برای تراکتور گرفته شد میگوید : "در فوتبال اشتباهات داوری و اتفاقات غیر قابل پیش بینی همیشه رخ میدهد. اگر پنالتی ما ناحق بود گل مس کرمان هم ناحق بود چون ضربهی ایستگاهی آنها با اشتباه داور بدست آمد و اصلا بازیکن ما خطایی روی بازیکن حریف مرتکب نشد."

 سید صالحی که وعدهی آقای گلی در تراکتور داده است ، در سه بازی گذشته گل نزده. او در این خصوص میگوید : "من در بازی دوم یک پاس گل دادم ولی دلیل گل نزدن من این است که زیاد در موقعیت گلزنی قرار نگرفتم و اصلا توپی به من نرسیده است که گل بزنم با این حال تلاش میکنم تا در بازیهای آینده گل بزنم." ورزش 3

]]>
تراکتـــور - لیگ برتر سال آینده با 16 تیم برگزار میشود 2012-08-04T03:56:54+01:00 2012-08-04T03:56:54+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1860 لیگ برتر سال آینده با 16 تیم برگزار میشود     رئیس دپارتمان سازمان لیگ آزادگان فوتبال کشور با اشاره به اینکه لیگ برتر سال آینده با حضور 16 تیم برگزار خواهد شد، گفت: در فصل جدید لیگ یک نیز از هر گروه چهار تیم سقوط میکند. (ادامه مطلب )  رئیس دپارتمان سازمان لیگ آزادگان فوتبال کشور با اشاره به اینکه لیگ برتر سال آینده با حضور 16 تیم برگزار خواهد شد، گفت: در فصل جدید لیگ یک نیز از هر گروه چهار تیم سقوط میکند.  فریبرز محمودزاده در اراک در حاشیه سفر به استان مرکزی لیگ برتر سال آینده با 16 تیم برگزار میشود

 

 

رئیس دپارتمان سازمان لیگ آزادگان فوتبال کشور با اشاره به اینکه لیگ برتر سال آینده با حضور 16 تیم برگزار خواهد شد، گفت: در فصل جدید لیگ یک نیز از هر گروه چهار تیم سقوط میکند. (ادامه مطلب )

  رئیس دپارتمان سازمان لیگ آزادگان فوتبال کشور با اشاره به اینکه لیگ برتر سال آینده با حضور 16 تیم برگزار خواهد شد، گفت: در فصل جدید لیگ یک نیز از هر گروه چهار تیم سقوط میکند.

 فریبرز محمودزاده در اراک در حاشیه سفر به استان مرکزی با بیان اینکه در نهایت 8 تیم در فصل 92-91 از لیگ دسته یک کشور سقوط خواهند کرد، اظهار داشت: با توجه به مصوبه جدید اعضای هیئت رسیدگی لیگ آزادگان تغییرات عمدهای در خصوص صعود و سقوط تیمهای حاضر در لیگ 1،2،3 کشور صورت گرفته است.

]]>
تراکتـــور - کاپیتان تراکتورسازی : مقابل راه آهن ۳ امتیاز را می گیریم 2012-08-04T03:48:01+01:00 2012-08-04T03:48:01+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1859 کاپیتان تراکتورسازی : مقابل راه آهن ۳ امتیاز را می گیریم/تیم دست و پا بسته ای نیستیمکاپیتان تیم تراکتور سازی گفت: ما مقابل راه آهن تیم دست و پابسته ای نیستیم و ۳ امتیاز را می خواهیم.مرتضی اسدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پانا در تبریز گفت: باد به کیفیت بازی ما مقابل مس کرمان لطمه زد و نمی دانم چرا بازی ها دلچسب نیست. متاسفانه بازیکنان برای یک امتیاز، وقت بازی را تلف می کنند که نتیجه را حفظ کنند. ما این موضوع را در ۳ بازی گذشته با تیم های مس و سایپا و پیکان دیدبم که چقدر وقت باز کاپیتان تراکتورسازی : مقابل راه آهن ۳ امتیاز را می گیریم/تیم دست و پا بسته ای نیستیم
کاپیتان تیم تراکتور سازی گفت: ما مقابل راه آهن تیم دست و پابسته ای نیستیم و ۳ امتیاز را می خواهیم.مرتضی اسدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پانا در تبریز گفت: باد به کیفیت بازی ما مقابل مس کرمان لطمه زد و نمی دانم چرا بازی ها دلچسب نیست. متاسفانه بازیکنان برای یک امتیاز، وقت بازی را تلف می کنند که نتیجه را حفظ کنند.
 
ما این موضوع را در ۳ بازی گذشته با تیم های مس و سایپا و پیکان دیدبم که چقدر وقت بازی را تلف می کنند و این کار به فوتبال ما آسیب می زند.وی ادامه داد: ما چون به برد احتیاج داشتیم و کمی نیز بحث روحی و روانی بر تیم ما حاکم بود، به همین دلیل ناخداگاه بازیکنانمان کنترلشان را از دست می دهند ولی خدا را شکر می کنم که به ما کمک کرد تا ۱۰ نفره در مقابل مس پیروز شویم.اسدی گفت: از هواداران می خواهم صبور باشند. سیستم خیلی خوبی در تیم ها در خصوص بازی کردن شکل می گیرد و این موضوع باید جا بیفتد و بازیکنان تراکتور هنوز به طور کامل هماهنگ نیستند. امیدوارم در یکی دو هفته آینده هماهنگ تر شویم تا نتایج مورد قبول هواداران را که همیشه و در هر ورزشگاهی از ما حمایت می کنند، را بگیریم.کاپیتان تیم تراکتور سازی در خصوص قطع شدن برق استادیوم در بازی با مس کرمان بیان کرد: هواداران ما در این بازی با مس پرشور بودند و استقبال خوبی از بازی کرده بودند. باید مسئولین از قبل هماهنگ و سیستم ها را کنترل می کردند تا هواداران در تاریکی نمانند. انشاالله در یکی دو بازی بعدی که در زیر نور داریم، قطعی برق رخ ندهد. امسال در جام باشگاه های آسیا شرکت خواهیم کرد و اگر برق استادیوم به یکباره قطع شود برخورد سنگینی می کنند.وی در مورد بازی آینده تراکتور سازیان در مقابل تیم راه آهن افزود: بازی سختی با راه آهن داریم و این تیم در سه بازی گذشته ای که انجام داده، نشان داده تیم خوبی است ولی تراکتور سازی نیز تیم دست و پا بسته ایی نخواهد بود و مطمئن باشید ما برای پیروزی و کسب ۳ امتیاز این بازی به تهران خواهیم رفت.پانا

]]>
تراکتـــور - جدول لیگ برتر جام خلیج فارس 2012-08-03T00:14:49+01:00 2012-08-03T00:14:49+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1858 لیگ برتر جام خلیج فارس تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز 1 فجر سپاسی 3 3 0 0 8 2 6 9 2 سپاهان 3 2 1 0 6 3 3 7 3 ملوان 3 2 1 0 6 3 3 7 4 صبای قم 3 2 0 1 7 4 3 6 5 استقلال 3 2 0 1 3 2 1 6 6 داماش گیلان 3 1 2 0 6 4 2 5
لیگ برتر جام خلیج فارس

تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز 1 فجر سپاسی 3 3 0 0 8 2 6 9 2 سپاهان 3 2 1 0 6 3 3 7 3 ملوان 3 2 1 0 6 3 3 7 4 صبای قم 3 2 0 1 7 4 3 6 5 استقلال 3 2 0 1 3 2 1 6 6 داماش گیلان 3 1 2 0 6 4 2 5 7 راه آهن 3 1 2 0 6 4 2 5 8 تراکتورسازی 3 1 2 0 3 2 1 5 9 نفت تهران 3 1 2 0 2 1 1 5 10 پرسپولیس 3 1 1 1 4 4 0 4 11 فولاد 3 1 1 1 4 4 0 4 12 سایپا 3 1 1 1 2 3 1- 4 13 آلومینیوم 3 0 2 1 0 1 1- 2 14 نفت آبادان 3 0 1 2 2 5 3- 1 15 گهر زاگرس 3 0 1 2 2 5 3- 1 16 پیکان 3 0 1 2 4 10 6- 1 17 مس 3 0 0 3 1 4 3- 0 18 ذوب آهن 3 0 0 3 1 6 5- 0 ]]>
تراکتـــور - بهترین‌های هفته سوم لیگ برتر 2012-08-02T23:55:35+01:00 2012-08-02T23:55:35+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1857 بهترین‌های هفته سوم لیگ برتر زدن دو گل و ارسال دو پاس گل از سوی هافبک-مهاجمی که هنوز در پست تازه خوب جایش سفت نشده یك عملكرد رویایی برای جهانبخش استبا داغ شدن تنور رقابت‌هاى لیگ برتر، عیار تیم‌ها و بازیكنان‌شان هم بیشتر عیان مى‌شود و در این میان همیشه تیم‌هایى كه ستاره‌هاى میلیاردى در اختیار گرفته‌اند بهترین عملكرد را به نمایش نمی‌گذارند و چه بسیار تیم‌ها كه به لطف درخشش بازیكنان به ظاهر كم نام و نشان‌شان در لیگ بزرگى می‌كنند. گروه كارشناسى سایت گل از این هفته با زیر نظر گرفتن ب بهترین‌های هفته سوم لیگ برتر

زدن دو گل و ارسال دو پاس گل از سوی هافبک-مهاجمی که هنوز در پست تازه خوب جایش سفت نشده یك عملكرد رویایی برای جهانبخش است

با داغ شدن تنور رقابت‌هاى لیگ برتر، عیار تیم‌ها و بازیكنان‌شان هم بیشتر عیان مى‌شود و در این میان همیشه تیم‌هایى كه ستاره‌هاى میلیاردى در اختیار گرفته‌اند بهترین عملكرد را به نمایش نمی‌گذارند و چه بسیار تیم‌ها كه به لطف درخشش بازیكنان به ظاهر كم نام و نشان‌شان در لیگ بزرگى می‌كنند. گروه كارشناسى سایت گل از این هفته با زیر نظر گرفتن بازى‌ها بهترین بازیكنان و مربیان را فارغ از این‌كه در كدام تیم بازى می‌كنند و كجاى جدول ایستاده‌اند انتخاب و به شما معرفى می‌كند. بد نیست این نام‌ها را در آرشیو ذهن‌تان نگه دارید، شاید ستاره‌هاى آینده‌ى فوتبال كشورمان را شما زودتر از سایرین كشف كنید!

دروازه‌بان:

مهدی رحمتی (استقلال): دروازه‌بان 29 ساله و ملی‌پوش استقلال با 70 بازی ملی؛ خوب بازی کردن او نه‌فقط برای استقلالی‌ها، که برای همه جامعه فوتبالی اهمیت دارد. او کاراکتر ستاره شدن را از ابتدا داشته، چه زمانی که جوانی بیش نبود و در فجر بازی می‌کرد و چه در هنگامه‌ای كه خودش را به مس تبعید کرده بود و همگان می‌پنداشتند شاید دورانش تمام شده است. در بازی استقلال با ذوب‌آهن هرچند که تعداد موقعیت‌های خطرناک ذوب زیاد نبود اما اگر می‌خواهید قدر بازی خوب رحمتی را بدانید کافی است پای درد دل پرسپولیسی‌ها بنشینید. دروازه‌بان خوش‌استیل استقلال به موقع‌اش به دست آوردن دل هواداران را هم خوب بلد است، داستان فینال جام حذفی و پیراهن ناصرخان را که یادتان هست.

مدافعان:

مرتضی اسدی (تراکتورسازی): مدافع 32 ساله اردبیلی تراکتور که حالا افتخار بستن بازوبند این تیم را هم با خود یدک می‌کشد، امسال سال سوم حضورش در تراکتور است. او میلی به تهاجم ندارد و تمام فکرش را معطوف به وظیفه سازمانی‌اش که دفاع کردن است می‌کند. به همین دلیل در مدت 5 سال حضور در صبا و 3 سال بازی در تراکتور تنها یک بار پایش به گلزنی باز شده است. در بازی با مس رهبری او بر خط دفاع تراکتور بی‌نقص بود و به جز یک اشتباه که منجر به گل مس شد، هرگز روزنه‌ای برای حریف باز نماند.

]]>
تراکتـــور - تقدیر اداره کل آموزش و پروش استان آذربایجان شرقی از آکادمی باشگاه تراکتورسازی 2012-08-02T10:52:28+01:00 2012-08-02T10:52:28+01:00 tag:http://jkh-ir.mihanblog.com/post/1856 تقدیر اداره کل آموزش و پروش استان آذربایجان شرقی از آکادمی باشگاه تراکتورسازی   آقای رسول صادقی معاون محترم تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان با ارسال نامه ای به مدیرعامل باشگاه کسب رتبه اول آکادمی باشگاه در سطح کشور را تبریک گفت . متن نامه به شرح زیر است . از اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی احتراما به عنایت به اینکه آکادمی فوتبال آن باشگاه در ارزیابی آکادمی باشگاه های لیگ برتر سراسر کشور موفق به کسب رتبه او تقدیر اداره کل آموزش و پروش استان آذربایجان شرقی از آکادمی باشگاه تراکتورسازی

 
آقای رسول صادقی معاون محترم تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان با ارسال نامه ای به مدیرعامل باشگاه کسب رتبه اول آکادمی باشگاه در سطح کشور را تبریک گفت .
متن نامه به شرح زیر است .
از اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی
احتراما به عنایت به اینکه آکادمی فوتبال آن باشگاه در ارزیابی آکادمی باشگاه های لیگ برتر سراسر کشور موفق به کسب رتبه اول گردیده که نشان از توجه ویژه و برنامه ریزی جنابعالی در فوتبال پایه و توسعه زیر ساخت فوتبال نونهالان و نوجوانان را نوید می دهد ، بر خود وظیفه می دانم از تلاش های ارزنده جنابعالی و کلیه دست اندرکاران آکادمی فوتبال آن باشگاه تقدیر و تشکر نمایم .
 

]]>